Posledný vydarený nákup potešil aj stylistu: Nemám vám čo vyčítať!

Ako nakoniec dopadla Bianka aj v hodnotení?

Tento týždeň s témou „nomádsky chic“ nám uzatvorila najmladšia súťažiaca Bianka, ktorá si na nákupy zobrala svoju maminu. Ako sama nakoniec priznala, bez nej by asi na mólo prišla nahá, takže za výsledný outfit vďačí najmä jej, čo potvrdil aj stylista: „Dámy nemám vám čo vyčítať a maminka má naozaj vycibrený vkus.“ Jej nákup ohodnotili súperky na 24 bodov, čo bolo najviac z celého týždňa.

Maroš pri hodnotení každej jednej súťažiacej nezabúdal zdôrazňovať, že nomádsky chic sa točil najmä okolo voľnosti, účelnosti a hlavne mal byť veľmi pohodlný kvôli častému cestovaniu a kočovnému životu. Stylistove body nezmenili poradie, ktoré dámy mali po sčítaní ich bodov. Na poslednom mieste skončila najstaršia maniačka Iveta, ktorá tému pochopila po svojom: „Mňa výsledný outfit nie veľmi zaujal, som z neho skôr sklamaný a mám pocit, že ho mohla vystavať úplne iným spôsobom,“ zhodnotil utorkový outfit Maroš. Ako tretia sa umiestnila vystresovaná mamina Mariana, ktorá aj napriek hektickému nákupu dokázala byť kreatívna a nevolila len jednoduché línie. Dajane patrilo druhé miesto, ktoré získala najmä čiastočne splnenou témou, keďže mala minisukňu a tá sa na nomádsky chic veľmi nehodí.

K prvému miestu a k cene stylistu gratulujeme najmladšej účastníčke Bianke, ktorá vyhrala s 32 bodmi. „Výsledný outfit je absolútnym splnením témy, na pár drobností. Očakával by som možno niečo uvoľnenejšie v spodnej časti outfitu, ale každopádne ma nesklamala,“ dodal so spokojným výrazom v tvári Maroš. Aká téma nás čaká budúci týždeň a ako sa s ňou popasujú ďalšie súťažiace, si nenechajte ujsť v Nákupných maniačkach v utorok o 14:50 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.