Kočišík pozeral na vystresovaný nákup s údivom: Mariana, nezávidím nášmu štábu!

Zvládla nákup aj pod tlakom?

Streda patrila mamine Mariane, ktorá je na materskej dovolenke. Jej šatník bol farebný a sama sa priznala, že má veľmi rada kvety. O každom svojom kúsku vedela rozprávať so záujmom a vyžívala sa v každom jednom outfite. Stylista jej nemal veľmi čo vytknúť, potom však prišlo nakupovanie. Zo začiatku vyzeralo všetko v poriadku, dokonca si skúšala naozaj veľmi pekné oblečenie, ktoré sa k téme „nomádsky chic“ hodilo. „Mariana tento čierny overal je podľa mňa dobrou voľbou. Trošku takou tiež nešťastnou k téme nomádsky chic, ja stále hovorím, že čierna farba je veľmi smutná, ale keď to skombinuješ s niečím pekným,...tak podľa mňa po tom, čo som videl v pondelok a utorok by z teba mohla byť celkom dobrá kočovníčka,“ ocenil výber Maroš.

Pod tlakom času však začala byť Mariana veľmi nervózna a odniesla si to nielen jej poradkyňa: „Netuším, kde sa presne berie táto tenzia nakupovacia. Nezávidím nášmu štábu,“ neskrýval svoje prekvapenie stylista. S takýmito nervami sa naozaj nakupovalo už ťažko a to sa nakoniec odzrkadlilo aj na výslednom outfite. Napriek tomu Maroš ocenil nápad dať košeľu na overal, ale nešťastný bol najmä výberom topánok a tašky, čo aj na záver zhodnotil so sklamaním v očiach: „Možno keby sa okolo toho dnešného nakupovania netočilo toľko hystérie, tak mala Mariana naozaj šancu vytvoriť niečo pekné, s čím by mohla zabodovať. Toto bude tak na pol ceste k niečomu, čo sa na nomádsky chic mohlo podobať.“

Vystresovanú a vyplašenú nákupnú maniačku Marianu nakoniec  jej súperky ohodnotili na 21 bodov, čo jej zaručilo zatiaľ druhé miesto. Poslednú súťažiacu a po nej aj finále si môžete pozrieť dnes v relácií Nákupné maniačky o 14:55 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.