Maroš prekvapil maniačky: Nemusí vám zostať rozpočet na bižutériu, ja ju nepotrebujem!

Týždeň v znamení žltej farby.

Máme tu koniec týždňa a tým pádom s ním prichádza aj vyhodnotenie relácie Nákupné maniačky. Téma „vítanie slnka“ navonok sadla každej jednej nakupujúcej, no vo výsledku bolo vidieť, že sa s ňou aj trošku popasovali. Beáta skončila posledná a stylista jej vyčítal čiernu farbu, ktorá sa nepáčila ani jej súperkám. „Keď som zadával tému vítanie slnka, alebo teda práca so žltou farbou, tak som naozaj čakal niečo žiarivé. A keď sa pozriem od toho pondelka až do štvrtka, tak  ty si zrovna taká strašne smutne pôsobiaca aj kvôli tej čiernej farbe a to si myslím, že je trošku škoda,“ vysvetlil Maroš. Ten jej radil, aby ku svojim krásnym čiernym vlasom jednoznačne dopĺňala viac svetlé a svieže farby.

Ako druhá skončila Tatiana, ktorá sa snažila svoju predstavu, šaty a tenisky, preniesť do reality. Jednotlivé kúsky boli krásne, ale spolu k sebe nepasovali. Marián má preto pre svoje maniačky jednu skvelú radu: „Všetkým nákupným maniačkam vždy hovorím, že ideálne je na nákupy ísť pravdepodobne bez akéhokoľvek zámeru pôvodného, čo si chcem kúpiť. Pretože potom ste zbytočne fixované na to, že hľadám sukňu a nakoniec možno prepásnete nejakú príležitosť s úplne iným modelom alebo prvkom.“ Pred bránami prvého miesta skončila Nikola, ktorú Maroš pochválil za veľmi dobre zvolené farby, ale topánky a kabelku by určite vymenil. K prvenstvu môžeme gratulovať módnej blogerke Dominike, ktorá zvolila retro outfit. Okrem toho, že sa stala absolútnou víťazkou, získala aj cenu stylistu, ktorú si Maroš tento týždeň už nenechal pre seba.

Akú tému zvolí Marián na budúci týždeň a ako sa jej ďalšie maniačky prispôsobia si pozrite v relácií Nákupné maniačky už tento pondelok o 14:55 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.