Stále vysmiata Tatiana neukončila nákupný týždeň podľa predstáv: Nočná mora sa stáva skutočnosťou!

Privítať slnko sa jej nepodarilo.

Poslednou nákupnou maniačkou bola vždy pozitívne naladená Tatiana, ktorá celý týždeň rozdávala úsmev a smiech na všetky strany. Súperky boli milo prekvapené jej šatníkom. Bol farebný a mala v ňom množstvo rozličných kúskov od oblečenia - cez kabelky, doplnky až po kabelky. Keďže Táňa je vysoká a má mohutnejšiu postavu, nakupovania sa bála z dôvodu, že nenájde svoje veľkosti a strih, ktorý by jej sadol. Jej plán boli žlté šaty, ktoré chcela skombinovať s teniskami, keďže topánky na vysokom opätku nenosí. To sa jej aj podarilo nájsť, ale stylista s touto voľbou spokojný nebol: „Táňa, ty sama si hovorila, že máš pomerne mohutné lýtka a ja s tým môžem súhlasiť, ale tým pádom vôbec netuším, z akého dôvodu si vyberáš rovnako mohutné tenisky, ktoré na tvojej nohe pôsobia naozaj veľmi robustným dojmom a myslím si, že sa nehodia ani k tým šatám a ani k téme nie, ak mám byť úprimný.“

Táňa sa chcela odlíšiť od svojich súperiek, čo bol síce dobrý zámer, ale nešťastne zrealizovaný. Najhorším kúskom, ktorý si zakúpila, bol kabát, ktorý bol síce krásny, ale nezapadal do témy. „Nočná mora sa stáva skutočnosťou. Tento kabát sa nehodí ani k šatám, ani k teniskám, vôbec nie k tomu ruksaku. Ja vôbec nechápem, z akého dôvodu ho vôbec máme. Je síce pekný, elegantný, ale ako sám o sebe. Dúfam, že nájde uplatnenie aspoň v tvojom šatníku, aj keď si neviem predstaviť presne, s ktorým modelom,“ vyjadril svoj názor Maroš. Ten nakoniec nebol spokojný ani s výsledným outfitom, pretože Táňa neprivítala slnko podľa jeho predstáv.

Súperky ohodnotili jej outfit na 18 bodov aj napriek tomu, že jednotlivé kúsky sa im páčili, ale bohužiaľ ich kombinácia nebola lichotivá. Ako zhodnotí celý týždeň stylista Maroš Kočišík a ktorá z dám získa výhru 500€ si pozrite dnes v Nákupných maniačkach o 14:55 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.