Maniačke nákupy skomplikovala nevoľnosť: Musíte sa uspokojiť s týmto!

Podarilo sa Martine splniť tému, aj napriek problémom?

Posledná súťažiaca Martina je najmladšou z dievčat tohto týždňa. Súperiek sa však nebála a tešila sa na nákupy, ktoré si užije. Prvotný plán bola sukňa s kožušinou, od ktorého nakoniec upustila v momente, keď zbadala biely kabát. K nemu zvolila osvedčenú klasiku, rifle a slip on tenisky. Na rad prišla bižutéria, ktorá je témou tohto týždňa. „Kľudne tie šperky a bižutériu môžeme použiť kdekoľvek. Tento týždeň možno sme sa mohli viac vyhrať aj s tým, že ich možno použiť na nejaké čižmy, na nejaké čiapky, klobúky, kabáty, dlhé kardigany. Tých možností je strašne veľa a tak sa nejako zamotávame do takých nejakých veľmi rovnakých a podobných kombinácií,“ radil stylista Marián Hornyak, ktorý vyzýval, aby sa dievčatá nebáli kombinovať viac brošní na jednom kúsku.

Avšak počas nakrúcania prišlo Martinke nevoľno a to skomplikovalo celý jej nákup, s ktorým v konečnom dôsledku nebola až tak spokojná. „Baby, tak toto je môj outfit. Doplnky som mala zlaté, nevedela som to rýchlo tak zladiť, keďže mne bolo zle počas celého nakupovania a som chodievala vracať. Takže som to tak narýchlo, preto nemám ani strašne veľa tej bižutérie. Proste dala som to za ten čas, čo sa dalo a musíte sa uspokojiť s týmto.“ Súperkám sa outfit vcelku páčil, ale skritizovali ju za nevýraznú bižutériu, pretože dominantný bol kabátik, ktorý kúpila, ako prvý.

Nakoniec jej outfit ohodnotili na 19 bodov, čo bolo najmenej zo všetkých súťažiacich. Nezmeškajte dnešné vyhodnotenie celého týždňa a sledujte Nákupné maniačky dnes o 14:55 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.