Prekvapila svoje súperky: Očakávali kráľovnú v krásnych šatách, prišla v kostýme a v teniskách.

Veronika zvolila netradičnú kombináciu.

Tento týždeň patrila streda 23-ročnej študentke Veronike pochádzajúcej priamo z Trnavy. Súperky ju tipovali na elegantnejší štýl, ale zároveň vedeli, že najviac obľubuje rifle. Vo svojom šatníku skrývala aj šaty či sukne, ktoré jej súperky najviac potešili a vedeli si ich predstaviť aj u seba doma. Stylista Marián Hornyak bol nadšený nielen celým šatníkom a jednotlivými kúskami v ňom, ale najmä bižutériou, ktorou Veronika zvýrazňuje svoje neutrálne outfity. „Joj, potešila si ma. Veľmi pekné kúsky, presne takto to má vyzerať. Záber, cítiť z toho proste, že si vyhľadávaš také, že aby to tak sadlo, že to kombinuješ, že to tam je. Poďme už nakupovať!“ s túžobným povzdychom poznamenal stylista.

Nákup však už neprebiehal podľa jeho predstáv. Prvý kúsok, po ktorom Veronika so svojou poradkyňou siahli bol overal, ktorý bol pre stylistu vhodným kúskom. Nakoniec im však učaroval kostým modrej farby, ktorý však nebol šťastnou voľbou. Šperky, ktoré si Veronika kúpila boli podľa stylistu príliš „načančané“ a kombinácia retiazok, perál, čelenky a brošne nepredstavovala jednoduchosť a čistotu, aká sa ku kostýmu s teniskami hodí: „Ten masívny, nazvime ho tak nepekne, plackový prsteň je presne ten štýl, ktorý by sa hodil k tým teniskám, možno aj k tomu kostýmu a to je možno taký ten moment, kde by som povedal, že takto si to viem predstaviť to dotiahnuť. Ups, ale už máme kopec iných blbostí, však?“

Veronika nakoniec získala od svojich súperiek 22 bodov. Ako dopadne posledná súťažiaca Martina si pozrite v premiérových Nákupných maniačkách dnes o 14:55 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.