Stylista varuje maniačky: Medzi šperkom a bižutériou je veľký rozdiel!

Rozoznať tieto pojmy je v móde dôležité.

Barbora má 23 rokov, pochádza z Hrnčiaroviec nad Parnou a pracuje ako finančná maklérka. Napriek vážnosti svojej práce nám prezradila jej netradičnú záľubu: „A vo voľnom čase sa venujem Dobrovoľnému hasičskému zboru, teda som hasička.“ Bára, ako ju všetci volajú, má radšej biznis štýl, ktorému bol prispôsobený aj jej šatník. Dokázala však svoje súperky prekvapiť niektorými kúskami.

Tento týždeň je téma „Vyšperkuj outfit“ a preto sa dievčatá snažili zaujať najmä svojou bižutériou, ktorú majú doma. Barbora pri ukazovaní rôznych kúskov nazvala svoj zásnubný prsteň obľúbenou bižutériou a to sa nášmu stylistovi Mariánovi Hornyakovi nezdalo vhodné. „Zásnubný prsteň by som označil jednoznačne, šperk. Šperk, to sú tie hodnotnejšie kúsky, to sú tie kúsky z drahých kovov, to sú také tie, ktoré sú nositeľom akejsi hodnoty. Nielen teda tej estetickej a vizuálnej, ale aj tej skutočnej materiálnej. A bižutéria, to je všetko to ostatné. To znamená, to sú tie kúsky, ktoré si nakúpite bez ohľadu na to, koľko stoja. Či stoja 50 centov, 5 eur, 10 eur..“

Bára nakoniec získala od svojich súperiek 24 bodov a prekvapila najmä bižutériou, ktorá na jej outfite zaujala dievčatá najviac. Nenechajte si ujsť ďalší diel Nákupných maniačok dnes o 14:55 na Jojke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.