Marošova figurína vyrazila maniačkam dych: Myslia si, že si z nich robí dobrý deň!

Čo sa stalo?

Téma  Škandinávska čistota je podľa stylistu Maroša Kočišíka známa svojím jednoduchým a striedmym štýlom. Dievčatá si mali počas týždňa vystačiť s nejakým jednoduchým kabátom s dvojitým zapínaním a asymetrickými strihmi - buď na sukniach, na topoch alebo na kabátoch. Maroš upozorňoval dievčatá, aby sa nevyhýbali výrazným farbám a hovoril im, že ocení, keby boli  takéto farby na veľkých plochách oblečenia. Niektoré maniačky však stylistu vôbec nepochopili a tému Škandinávska čistota si vysvetlili ako outfit pozostávajúci z bielej farby. Ktorá sa aspoň priblížila jeho predstave o škandinávskom dievčati?

V hodnotení maniačok sa na štvrtom mieste umiestnila Erika. „Erika zvládla pojem Škandinávska čistota naozaj takmer na výbornú. Pončo v pastelových farbách, k tomu navyše aj top, ktorý sa krásne dopĺňa. To za čo jej strhávam body je chýbajúca kabelka so strapcami a hnedé čižmy, to by ten outfit dokonale vyšperkovalo. Dávam jej sedem bodov,“ hodnotí stylista Eriku. Na treťom mieste sa umiestnila Lívia. „Lívia zabudla na dobrú radu a staré pravidlo, že metalické odlesky so sebou samozrejme prinášajú objem a ak ich použijem v jednej časti outfitu, tak v druhej by som mal byť naozaj striedmy. Mňa ten outfit až tak nezaujal a dávam tri body,“ hovorí Kočišík. Na druhom mieste v tomto týždni skončila Michaela, ktorú stylista ohodnotil piatimi bodmi. Ocenil jednoduchosť outfitu, páčil sa mu vzor na opasku, no kabát podľa neho Michaele pridával na váhe. Na prvom mieste skončila Klaudia, ktorá bola presvedčená, že jej výsledný outfit musí byť bielej farby. To však nie je vôbec pravda, nakoľko Nóri, Švédi alebo Dáni poznajú aj ostatné farby. Napriek tomu sa stylistovi outfit páčil a Klaudia dostala za neho sedem bodov.

Po tom, čo Maroš predviedol maniačkam figurínu s dokonalým outfitom na tému Škandinávska čistota, zostali dievčatá zarazené. „Marošova figurína mi celkom vyrazila dych. Rifle som vylúčila hneď, ako to povedal. Takže očakávať od toho, že na tej figuríne, ktorá mala predstavovať čistotu, uvidíme rifle, bol pre mňa celkom šokujúci fakt,“ hovorí Lívia. Nielen Lívia nesúhlasila so stylistom. „Toto nemôže myslieť vážne, že to tam hádam ide ukazovať, čo tam nemá byť. To si robí zo mňa srandu,“ hovorí Michaela.

Cenu stylistu si tento týždeň odniesla Erika a absolútnou víťazkou sa stala Klaudia. Sledujte v pondelok ďalšie premiérove časti Nákupných maniačok o 14:55 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.