Maniačky dráždia hada bosou nohou: Maroš, čo by si si obliekol ku koženým nohaviciam?

Maroš má pre nich odkaz.

V utorok sa popasovala s témou Škandinávska čistota maniačka Erika, ktorá až počas svojho nákupu zistila na vlastnej koži, že nie je až také jednoduché nakúpiť celý outfit  za dve hodiny. Vyskúšala si množstvo oblečenia, no dlho sa nevedela rozhodnúť, s ktorými kúskami sa najviac priblíži k téme.  Stylista Maroš Kočišík len s napätím sledoval, pre ktorý outfit sa na napokon Erika rozhodne. Keď zvolila pončo a svetrík, Marošovi padol kameň zo srdca.

No nielen Erika pútala stylistovu pozornosť. Kým sa utorková maniačka pokúšala nájsť v obchodnom centre outfit na tému Škandinávska čistota, súperky sa zabávali v Erikinom šatníku. Nedalo im rypnúť si aj do Kočišíka. Keď objavili v Erikinom šatníku kožené nohavice, vyzvali Maroša, aby im prezradil, ako by on skombinoval kožené nohavice. Marošova reakcia, ako inak, na seba nenechala dlho čakať. „No k takýmto nohaviciam by som si ja iba tak špicatú podprsenku od známeho módneho návrhára obliekol, lebo v kožených nohaviciach mňa jedine v sne uvidíte,“ odpovedal maniačkam Kočišík. Koženými nohavicami sa však zábava neskončila. Dievčatá si spravili z Erikinho ponča kostým pre sliepku a našli si aj topánky na večerné „hrátky“ po desiatej....

Erika dostala za svoj finálny outfit od súperiek dohromady 20 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.