Tento týždeň sa budú maniačky inšpirovať módou zo severských krajín: Aká téma ich čaká?

Kočišík zadaním opäť prekvapí.

Na televízne obrazovky JOJ prichádzajú aj tento týždeň premiérové Nákupné maniačky. Štyri mladé dámy bude hodnotiť stylista Maroš Kočišík, ktorý si pre ne pripravil trochu neobvyklú tému. Maroš, priznaj kde si bol naposledy na výlete?

Motto tohto týždňa znie: Škandinávska čistota. Podľa stylistu Maroša Kočišíka sú Škandinávia a severské krajiny známe svojím veľmi jednoduchým a striedmym štýlom. Dievčatá by si mali  vystačiť s nejakým jednoduchým kabátom s dvojitým zapínaním a asymetrickými strihmi buď na sukniach, na topoch alebo na kabátoch. Maroš však apeluje na to, že maniačky sa nemusia samozrejme vyhýbať výrazným farbám. „Ocenil by som však, keby to bolo naozaj na veľkých plochách. Ak siahnete po farbe, tak siahnite po kabáte alebo práve po spomínanej sukni. Zakázané nie sú ani grafické vzory alebo potlače, ale v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac a tým pádom zvoľte možno iba topánky alebo kabelky s takouto potlačou,“ vysvetľuje stylista.

Nenechajte si ujsť premiérové Nákupné maniačky dnes o 15:05 na JOJke a sledujte, ako sa prvá súťažiaca popasuje s témou!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.