Maniačky ostro skritizovali Lauru: Tvoj šatník vyzerá ako pre babku a tému si vôbec nesplnila!

Ako zareagovala Laura?

Tento týždeň vyzeral pre štvoricu nákupných maniačok naozaj sľubne. Po tom, ako stylista Marián Hornyak oznámil dievčatám tému femme fatale, dievčatá sa potešili a na prvý pohľad to aj vyzeralo, že zadanie hravo zvládnu. No opak sa stal pravdou. Outfit prvej nákupnej maniačky Laury stylistu neohúril a len krútil hlavou, aké kúsky oblečenia si vyberá. Súperky až také zhovievavé neboli. Ostro dali Laure pocítiť, že jej šatník vyzerá ako pre babku a tému vôbec nesplnila.

„Pre mňa si dnešnú tému vôbec nesplnila. Jediné, čo bolo splnené, boli červené šaty, čo som aj čakala. Prišlo mi to, to čo si mala dnes ako to isté čo si mala doma akurát v červenom. Nesedeli mi ani čižmy, ani vesta, ani klobúk. Celé mi to neprišlo spojené s tým príbehom, čo si rozprávala. S tým, že ideš niekoho ohúriť, chýbali mi tam doplnky a neprišlo mi to vôbec sexi. Jediné, čo si mala krásne, bola tá vizáž a za tú ti dávam tri body,“  hovorí Barbora.

Tému femme fatale – osudovej ženy v červenom sa snažila Laura splniť jednoduchými červenými šatami, ktoré skombinovala s vysokými čižmami, klobúkom a podľa stylistu nie príliš šťastnou chlpatou vestou. Za tento outfit získala Laura od súperiek dohromady 13 bodov.

Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:15 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.