Hornyak vo finále taktizuje: Cenu stylistu nedám tej z vás, ktorej som dal najviac bodov!

Čo má stylista za lubom?

Máme za sebou premiérový nákupný týždeň, v ktorom sme sa naučili, ako správne kombinovať kožušinu, farby, či ako spraviť outfity zaujímavejšími. Stylista vysvetlil vo finále maniačkam, že základom vytvorenia trendy outfitu môže byť aj inšpirovanie sa dávnejšou módou. Ako príklad môžeme uviesť kroj, ktorý môžu poslúžiť ako základná myšlienka pri vytváraní súčasného outfitu, ktorý však vyskladáme tak, aby vyzeral súčasne a trendy. Tejto myšlienky sa chytila Elizaveta, ktorá spravila z Červenej Čiapočky  modernú Čiapočku 21. storočia. Netreba sa v móde báť a naozaj pokiaľ máte pre ňu cit, skúšajte experimentovať. No a poďme sa pozrieť na samotné hodnotenie.

Podľa hodnotení dievčat sme mali vo finále len dve miesta a to tri prvé a jedno druhé. Na druhom mieste sa umiestnila profesorka tanca Zuzana, ktorá sa rozhodla, že bude Šípkovou Ruženkou, Popoluškou a Snehulienkou. Hornyak ocenil tento nápad, no z outfitu nebol príliš nadšený. Zuzke pochválil kožušinový kabát a čižmy, zvyšné kúsky by dal najradšej preč. Zuzana dostala za svoj outfit od stylistu 5 bodov. „Adrianke sa podaril naozaj celkom slušný outfit, môže byť veľmi spokojná, páči sa mi farebná kombinácia, vôbec to, že bola odvážnejšia než to, čo bežne nosí a to čo sme v jej šatníku videli a dávam jej osem bodov,“ hodnotí stylista Marián Hornyak súťažiacu Adrianu. Súťažiacej Líze dal stylista poklonu a pochválil ju od vizáže, cez oblečenie až po nápad modernej Červenej Čiapočky. Líza dostala od stylistu krásnych 9 bodov. Nicol sa podľa stylistu nepodarilo vytvoriť outfit, aký sa pokúšala odprezentovať. „Na mňa to nepôsobí ako víla, je to pre mňa veľmi ťažko uveriteľné, že toto je Víla,“ hovorí Marián. Nicol vytkol farebnú kombináciu, ktorá bola podľa neho ťažká a zbytočná a od stylistu dostala 5 bodov.

Stylista sa rozhodol tento týždeň mierne pozmeniť pravidlá a nedať cenu stylistu tej maniačke, ktorá získala od neho najviac bodov.  „Dve z vás sa pohybujú veľmi vysoko, zarúbali. Delí ich vlastne v tom víťazstve alebo nevíťazstve len jeden jediný bod a urobím niečo, čo nerobievam a možno som doteraz nikdy neurobil. Cenu stylistu dám niekomu viac za možno nejaký prínos, za odvahu a ako taký motivačný nástroj a nedám ju tej z vás, ktorej som dal najviac bodov, tak to mi potom verím tomu, že prepáči,“ vysvetľuje stylista.

Cenu stylistu získala Adriana a absolútnou víťazkou sa stala Elizaveta. Sledujte v pondelok ďalšie premiérove časti Nákupných maniačok o 15:20 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.