Za desať dní schudnete až sedem kíl: Očistná kúra pre postavu do plaviek!

Vyhrajte ju v našej súťaži.

Odštartoval druhý kalendárny mesiac a priznajme si, milé Nákupné maniačky, na predsavzatia, ktoré sme si dali do roka 2016, sme už dávno zabudli. Ako sa však začína otepľovať, naše myšlienky smerujú k letu. Pri predstave horúčav, pláže a opaľovania ale mnohé z nás prepadne už teraz stres. Ak chcem dobre vyzerať v lete v plavkách, musím začať chudnúť už dnes. Ale ako? Delená strava našich mám alebo moderné paleo? Autorka J.J. Smithová tvrdí, že krásna postava je udržateľná len správnym životným štýlom. Naštartovať ho však môžete s 10-dňovou očistou so zelenými smoothies!

10-dňová očista so zelenými smoothies od vydavateľstva TATRAN naštartuje chudnutie, dodá energiu, osvieži myseľ a zlepší zdravotný stav. Vďaka listovej zelenine a ovociu je plná vynikajúcich živín. Zelené smoothies prospievajú zdraviu, chutia a zasýtia. Keď ich budete piť, vaše telo sa vám poďakuje nečakaným prílivom energie a zlepšením zdravotného stavu. Skúsenosť s touto očistou vám môže zmeniť život! V knihe nájdete zoznam surovín, recepty, podrobné pokyny k 10-dňovej očiste a odporúčania, ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

Práve túto knižku môžete získať v našej súťaži. Ako na to? Stačí, ak do komentára pod súťažným obrázkom na fanpage Nákupných maniačok napíšete správnu odpoveď na otázku, ktorá znie: Akú tému zadal stylista Maroš Kočišík na tento týždeň?

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.