Adriane išli nákupy ako po masle: Takto sa správne kombinuje kožušina!

Čo poviete?

Nákupné maniačky sú v plnom prúde. Tohtotýždňové dievčatá hodnotí stylista Marián Hornyak, ktorý si vymyslel pre ne tému: Je ti zima dievčatko? V pondelok odštartovala nákupnú horúčku 37-ročná podnikateľka Adriana, ktorá sa s témou popasovala veľmi dobre. V Mariánovom zadaní je dôležité splniť dve podmienky, ktorými sú kožušina a rozprávkový motív. V Adrianinom šatníku sme mali možnosť vidieť viacero pekných kožušinových kúskov, takže téma jej sadla ako uliata.

Napriek tomu, že Adriana mala pred nákupmi aj počas nákupov veľký stres, bola unavená, vyčerpaná a smädná, priznala, že to bola zábava. A nebola to len zábava, Adriane sa podarilo pekne skombinovať kožušinový outfit, ktorý počas nákupov chválil aj stylista. Finálny outfit pondelkovej nákupnej maniačky sa skladal z kožušinovej čiapky a z kožušinového kabátu, z kožených nohavíc, z roláku, z trička s rozprávkovou potlačou, z čižiem nad kolená, doplnený červenou kabelkou. Čo myslíte, splnila Adriana tohtotýždňové zadanie?

Adriana získala od súperiek za svoj finálny outfit dohromady 22 bodov. Sledujte aj dnes o 15:15 na JOJke premiérové Nákupné maniačky!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.