Nákupné maniačky majú za sebou excelentný týždeň: Kočišíkovi je ľúto, že má len jednu cenu stylistu!

Dievčatá si viedli veľmi dobre.

Máme za sebou prvý premiérový týždeň so štvoricou kamarátok. Dievčatá majú radosť z tejto skúsenosti, pretože si mohli oddýchnuť od práce, vybláznili sa, vraj sa aj dobre najedli a vo finále len prosia o zhovievavosť štábu pri strihaní epizód, nakoľko viackrát pozabudli, že ich snímajú kamery. Stylista Maroš Kočišík je taktiež veľmi spokojný s týmto týždňom, v ktorom sa mali maniačky obliecť na tému Neopunk. Zadanie veľmi dobre zvládli a je mu dokonca ľúto, že cenu stylistu môže udeliť len jednej z nich. Poďme sa teda pozrieť na celkové hodnotenie.

V hodnotení dievčat sa na štvrtom mieste umiestnila Michaela. Miška priniesla podľa Kočišíka veľmi tmavý punkérsky outfit, v ktorom mu chýbali farby a preto dostala od neho štyri body. Na treťom mieste skončila Katka, ktorá nakupovala v utorok. „Osobne si myslím, že punkeri by nemuseli veľmi riešiť harmóniu farieb a preto kombinovať opasok spolu s kabelkou, možno aj nejakou potlačou na tričku nie je veľmi šťastné a preto dávam v utorok päť bodov,“ hovorí Kočišík. Na druhom mieste sa umiestnila Nina. Nina sa podľa stylistu so svojim outfitom príjemne vybláznila, páčili sa mu doplnky a kabelka, no vytkol jej, že keď vrstvíme vrchnú časť outfitu, odporúča vrstviť aj tú spodnú. V outfite mu chýbali roztrhané alebo farebné pančuchy. Nina dostala od stylistu osem bodov. Na prvom mieste sa umiestnila Jana. „Janka v pondelkovom outfite kombinovala tartan spolu s červenou farbou, navyše veľmi pekne vrstvila celý outfit. Použila kožu, použila tričko s potlačou. Nerobievam to často, nerobievam to v pondelok, ale pre mňa je to za deväť bodov,“ hodnotí Janku Kočišík.

Cenu stylistu získala Jana, ktorá sa stala zároveň aj absolútnou víťazkou. Sledujte v pondelok ďalšie časti Nákupných maniačok o 15:10 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.