Kamarátky si nedávajú pozor na ústa: Miška si môže dovoliť prenájom bytu vďaka týmto šortkám!

Dievčatá, toto sa robí?

Pestrý týždeň so štvoricou kamarátok sa blíži pomaly ku koncu. Dievčatá si užívajú spoločné účinkovanie v šou a nerobia si ťažkú hlavu z prítomných kamier. Vďaka tomu sme mali možnosť nahliadnuť do súkromia maniačok a sledovať aj trochu pikantnejšie hlášky. Vo štvrtok bodovala Jana so svojím podrezaným jazykom. „Upriamte pozornosť na zadný diel, Miška si môže dovoliť prenájom tohto bytu vďaka týmto šortkám,“ zabáva sa Jana na Miškin účet. Dúfajme, že Miška sa po pozretí epizódy taktiež zasmiala a s dievčatami je ešte stále kamarátka.

Zatiaľ, čo sa maniačky u pani domácej zabávali, Miška mala v obchodnom centre problém ustriehnuť čas a nájsť oblečenie podľa jej predstáv. Napriek tomu, že má Miška podľa Kočišíka postavičku ako lusk a schválil jej takmer každý vyskúšaný kúsok, maniačke sa takmer žiadny nepáčil. Štvrtá súťažiaca sa nenechala napokon zahanbiť pred svojimi súperkami a svoj dvojhodinový nákup úspešne zvládla. Jej outfit na tému neopunk pozostával z čiernych nohavíc, z body, z koženej bundy, výrazných topánok a zelených náušníc v tvare kríža.

Za svoj finálny outfit dostala Miška od svojich súperiek dohromady 24 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:10 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.