Kočišík sa vytešuje z Lýdiinho návratu: Som rád, že si vypustila zo seba tigricu!

Dievčatá opäť nesklamali.

Tohtotýždňové maniačky neustále niečím prekvapujú. V stredu si 21-ročná Nina zavolala na pomoc ako poradkyňu Lýdiu, ktorú ste už mali možnosť vidieť účinkovať v šou Nákupné maniačky. Lýdii robil vtedy poradcu módny dizajnér Boris Hanečka a ich nákup bol, myslím, že môžem povedať: Bláznivý a nezabudnuteľný. Lýdia nesklamala ani tentokrát. „Lýdia, ja som rád, že si vypustila v uvodzovkách toho tigra zo seba alebo tigricu, pretože práve takáto panda kabelka, alebo ako ju mám nazvať, je k tomu punkovému outfitu, kde budeme mať modré vlasy, prúžky a topánky s nejakým obrovským srdiečkom to pravé orechové, ako sa hovorí po slovensky,“ hodnotí nákup Kočišík.  

Nina dala svojmu outfitu aj poriadnu bodku nakoniec. Rozhodla sa pre výraznú zmenu účesu a nechala si ostrihať nakrátko ofinu. Tento krok však vôbec neľutuje. „S outfitom som nakoniec spokojná teraz po účese, ktorý je úplne super. Odchádzala som z obchodu síce rozpačitá a nevedela som, ako to spolu vydá, ale už som kľudnejšia a idem sa predvádzať,“ vysvetľuje svoje dojmy Nina.

Nina dostala za svoj finálny outfit od súperiek dohromady 26 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:10 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.