Toto sa v šou Nákupné maniačky len tak nevidí: Kočišík nemá čo vytknúť!

Janin outfit je podľa stylistu dokonalý a výnimočný.

Štyri kolegyne z reštaurácie odštartovali premiérové Nákupné maniačky. Svoje účinkovanie v šou si v pondelok náramne užívali a tešili sa, že sa môžu navzájom doťahovať pred kamerou. Ako prvá nakupovala Jana, ktorá je manažérkou reštaurácie a zároveň študentkou  interiérového dizajnu. Nakupovať s ňou išiel jej priateľ, ktorý jej robil okrem nosiča tašiek, aj veľmi šikovného poradcu.

Janka si sebavedomo uvedomovala pred zrkadlom, že outfit, ktorý zvolila, je fakt dobrý, a tak sa spýtala na kameru stylistu, či si to myslí aj on. „Janka, čo si myslí pán stylista, je v tomto prípade ešte naozaj nepodstatné. Za seba hovorím, že mám rád hravosť a vrstvenie, takže nechcem predbiehať, ale mám pocit, že to bude jeden z outfitov, ktorému nebudem mať čo vytknúť a pravdepodobne ma to vôbec nepoteší,“ hovorí Kočíšík.

Jana za pomoci svojho priateľa vyskladala podľa Kočišíka, až sa to neuveriteľne píše, dokonalý a výnimočný outfit. Predstava Jany na tému Neopunk vyzerala nasledovne: Základným kúskom bola kožená bunda, ktorá jej veľmi pekne sadla.  K tej dokombinovala obyčajné tričko a rozhodla sa vrstviť. Preto dokúpila ešte košeľové šaty a sveter. K týmto kúskom čoskoro pribudli topánky a červené pančuchy. Jana sa rozhodla aj pre nenápadnú čiernu kabelku, ktorú stylista opäť len schválil.

Za svoj finálny outfit dostala Jana od súperiek dohromady 27 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:10 na JOJke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.