Štyri kolegyne z reštaurácie odštartujú premiérové Nákupné maniačky!

Účinkovanie v šou si poriadne užívajú.

Po dlhšej časovej prestávke sme tu opäť s novými premiérovými časťami Nákupných maniačok. Sľúbili sme vám pestré novinky a práve nadišiel ten správny čas ich odštartovať. Tento týždeň sa vám predvedie štvorica kolegýň z reštaurácie, ktoré si to prišli do nákupnej šou poriadne užiť. „Je to tu všetko uložené, môžu sa v tom hrabať, ohovárať , kritizovať, ale ja im to potom spočítam, keď budú veľmi ostré,“ vysvetľuje a zároveň sa vyhráža prvá nákupná maniačka Jana. Jana má 26 rokov, študuje interiérový dizajn a pracuje ako manažérka reštaurácie.

Na dievčatá si posvieti stylista Maroš Kočišík, ktorý si pre ne vymyslel veľmi aktuálnu tému - Neopunk. Neopunk patril k trendom jesennej módy a návrhári z módnych miest ako sú Paríž, New York, Londýn či Miláno priniesli na trh množstvo zaujímavých kúskov. Tento štýl obliekania tvoria kožené bundy a nohavice, roztrhané džínsy, ktoré príjemne vyniknú s pásikavými či štrikovanými svetrami. Dievčatá sa téme veľmi potešili a ako sa s ňou popasujú, môžete sledovať už oddnes na JOJke.

Nenechajte si ujsť premiérové Nákupné maniačky dnes o 15:15 na JOJke!

Neváhajte a prihláste sa teraz prostredníctvom formulára do šou Nákupné maniačky a príďte sa zabaviť, nakúpiť si a zažiť tú pravú nákupnú horúčku! Stačí sa prihlásiť prostredníctvom formulára a do poznámky uviesť heslo štyri kamarátky a zároveň uviesť mená štvorice nákupných maniačok. Samozrejme, prihlasovať sa môžete aj samostatne, nielen vo štvorici.

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.