Novinky / buďte stále v obraze

Nikoleta  - úvodná “Večne mladá” Nikoleta oživila Disneyho motívy! Stylista Marián jasal… 18-ročná študentka navyše niesla svoj “odkaz” na papierovej taške!
Zuzana  - uvodná Stylista Marián podľahol vášnivej maniačke Zuzane: To dievča cíti, zaujíma sa, chce! A funguje to… 36-ročná sociálna pracovníčka si svojim vkusom stylistu absolútne získala…
Povedz to outfitom - uvodná Maniačky zažiaria každá „po svojom“: Čaká nás téma osobnejšia, ako kedykoľvek predtým! Štvoricu dám tento týždeň k „freestylu“ vyzýva stylista Marián Hornyak.
NM - SILVIA a MAROŠ Okienko famóznej češtiny podľa Kočišíka: Možná pšíde i kouzelník… Obľúbený stylista opäť vtipne ironizoval. Tentokrát vďaka cudziemu jazyku.
logis Posledná šanca: Hlasujte za vašu obľúbenú nákupnú šou v ankete OTO 2014! Maroš Kočišík a Marián Hornyak vyzývajú fanúšikov k hlasovaniu.
NM - Erika a šnicle “Šnicle”, majonézový šalát a Šeherezádine lodičky: Tigrica Erika je plná prekvapení! 30-ročná čašníčka stavila v občerstvení na klasiku, s outfitom však sklamala.