Novinky / buďte stále v obraze

NM - finále - Nikol Slzy a dravá rivalita: Boj o titul Nákupnej maniačky bol naozaj drsný Maniačkou týždňa sa stala 16-ročná Nikol Pútiková.
Nákupné maniačky - letná romantika - Daniela Rozčarovaná maniačka Daniela o súperkách: Vôbec to nepochopili! Za svoj súťažný outfit si vyslúžila chabých 8 bodov.
NM - lajblík Zdá sa vám váš šatník málo sexi? Investujte do “lajblíku”! Aj tá najprúdernejšia maniačka, sa v ňom zmení na dračicu.
NM -Katarína Katarína, Katarína, čo tie “fliaky” na blúzke? Tak originálny doplnok sa na dáme veru len tak nevidí…
NM - Letná romantika Zamilované Nákupné maniačky: Vymenia gýč za ženskú rafinovanosť? Posledný letný outfit v romantickom štýle? Prečo nie!
NM - finále - štvorica Kočišíkova rada: Aj s “vysokým čelom” z vás môže byť nadaný šperkár Obľúbený stylista z Nákupných maniačok si tentokrát "rýpol" aj do kolegu!
NM - Beata Kočišík a leopardie vzory: Dá sa s nimi čistiť sklo-keramická doska! Sympatická Bratislavčanka sa vyfarbila do svetlozelenej.
NM - Svetlana Výsmech a srdcervúci plač: Maniačka Svetlana si vyslúžila poriadny náklad! Porotca v úlohe zeleninára a neveriace súťažiace dali Sveti riadne zabrať.
NM - Elenka Odvážna pani Elenka: Ležérne džínsy pristanú aj šesťdesaitničkam! Sympatická babička zožala v novej sérii šou úspech.