Novinky / buďte stále v obraze

NM - Števka - finálny Maniačka Števka srší nákazlivým úsmevom, získala si sympatie prísneho stylistu Charizmatická päťdesiatnička je aktuálne vo vedení i v rámci bodovacej tabuľky.
Maniačka Števka Inšpiratívna maniačka Števka: Kým sa mi pražia rezne, mám v rukách ihlice! Pletené diela 50-ročnej laborantky očarili aj samotného stylistu.
NM - Viki - hladko obratko - úvodná Obrátená stratégia podľa Mariána Hornyaka: Najprv topánky, potom pančuchy! Viktória však zvolila opačný postup. Odrazí sa to i na bodovaní?
Maroš Kočišík - instagram Moje nechutné stehná sú jedným z dôvodov, prečo nenosím minisukne! Maroš Kočišík si z výčitiek maniačky Moniky ťažkú hlavu nerobí…
Maroš vracia úder Maroš Kočišík vracia úder: Monika, z časáku o svalovcoch ti svet módy bude bližší! Obľúbený stylista reaguje na ostrú kritiku zo strany jednej z maniačok.
Hejterka Monika Maniačka Monika sa škaredo obula do Maroša Kočišíka: Takto stylista nevyzerá! Pondelková maniačka spustila na adresu stylistu ostrú kritiku.
Maroš Kočišík -kabátik Sklamaný Maroš Kočišík: Očakával som poriadny kabát a spodnú bielizeň Monika, Sandra, Veronika a Michaela poňali tému po svojom.
Kabáty TOp Neviete, po akom kabáte siahnuť túto jeseň? Máme pre vás pomôcku! Odpoveďou na vaše otázky je 27. písmeno v abecede.

Komunita / pridajte sa k nám