Novinky / buďte stále v obraze

Maroš Kočišík -kabátik Sklamaný Maroš Kočišík: Očakával som poriadny kabát a spodnú bielizeň Monika, Sandra, Veronika a Michaela poňali tému po svojom.
Kabáty TOp Neviete, po akom kabáte siahnuť túto jeseň? Máme pre vás pomôcku! Odpoveďou na vaše otázky je 27. písmeno v abecede.
Maniačka Sandra - šatník Trávite ráno pred šatníkom celé hodiny? Maniačka Sandra má pre vás riešenie! Keď vládne poriadok v šatníku, i život sám býva prehľadnejší.
NM - Monika - kabátik Ligotavá maniačka Monika pozdravuje Dopravný podnik: Na ulici je najdôležitejšia viditeľnosť! Štipľavému komentáru sa neubránil aj stylista Maroš Kočišík.
NM - téma - Kabát Koža, semiš, plyš alebo páperie: Do čoho sa zahalia naše maniačky tentokrát? Stylista Maroš Kočišík dá dievčatám poriadne zabrať!
NM - finále- domáce paničky Historické Nákupné maniačky: Téma týždňa sa stala realitou! Tohtotýždňové finále definitívne prepísalo dejiny šou.
NM - Petra - outfit - domáca pani Zúfalý Marián Hornyak: Keď vieš, čo hovorím, prečo ma nepočúvaš? Maniačka Petra podľa všetkého čítať myšlienky vie, no radami sa neriadi.
NM - Petra - sukňa - úvodná Kam so zbytočnou sukňou? Čo záves na skrinku so záhradným náčiním! S originálnym nápadom prišiel obľúbený stylista.
NM - Ivana - Queen B - outfit Slovenská Beyoncé vie, z čoho idú muži do kolien: Všetko je otázkou správnych šiat! Tvrdenia maniačky Ivany nadšene podporil i stylista Marián Hornyak.