Závideniahodný šatník: Slušná zbierka kabeliek, veľká skriňa topánok a preplnená izba oblečenia

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V stredu nakupovala 30-ročná Daniela, ktorá sa živí ako marketingová poradkyňa. Daniela  už od začiatku týždňa púta stylistovu pozornosť, nakoľko jej šatník je skutočne rôznorodý a každý deň predvádza, že vie ako kombinovať vzory, farby ale aj extravagantné oblečenie a topánky. Pri pohľade na jej obrovský šatník by Daniele závidela nejedna nákupná maniačka. „Myslím, že nie jedna diváčka bledne v tejto chvíli závisťou. Ja keď sa pozerám na tie kabelky, musím zhodnotiť, že sú veľmi osobitné, veľmi pekné a mám pocit, že aj kvalitné. Staráš sa navyše o ne príkladne a doplnky sú veci, ktoré dokážu oživiť outfit takým tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, takže ak ich máš takto veľa, tak je to úplne super,“ hodnotí Danieline kabelky stylista Maroš Kočišík. Najväčším klenotom sú pre Danielu topánky, ktoré má uložené v špeciálne navrhnutej skrini od svojho priateľa. V tejto obrovskej skrini má Daniela rôznorodú zbierku topánok. Nechýbajú v nej topánky na vysokých podpätkoch, na nižších podpätkoch, nízke, vzorové a dokonca si vyberiete aj z rôznych farieb. Skutočne je vidieť, že Daniela má cit pre módu a tak ako predviedla veľmi pekný šatník, tak aj hravo zvládla tohtotýždňovú tému.

Daniela dostala od súperiek za svoj finálny outfit dohromady 25 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke! 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka