Výber správnej podprsenky neznamená celú ju odhaliť: Každá časť dekoltu dostáva odo mňa jeden bod

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tento týždeň sa mali nákupné maniačky obliecť na tému: Vysoký pás. Stylista Maroš Kočisík pozorne sledoval dievčatá a radil diváčkam pri obrazovkách, ako správne skombinovať tento druh outfitu. Počuli sme veľa kritiky, ale zazneli aj pochvaly. Bolo vidieť, že dievčatá si rozumeli a spravodlivo sa aj hodnotili. Podľa hodnotenia dievčat skončili tri maniačky na prvom miesto, konkrétne Daniela, Kamila a Eva a na druhom mieste skončila Nikola. „Ja si myslím, že tie nohavice mali veľký potenciál, ale potom sa už vôbec nedarilo a jediné čo mi zostáva, je povedať, že každá časť jej dekoltu dostáva odo mňa jeden bod, čo v praxi znamená, že udeľujem dva body," hodnotí stylista Kamilin outfit. Utorková nákupná maniačka Nikola dostala od stylistu tri body. Kočišík jej vytkol kombináciu nohavíc s vysokým pásom s vysokými čižmami, ktorá pokazila celý efekt. Naopak, pochvalu od stylistu si zaslúžila Daniela, u ktorej Maroš vyzdvihol vkus a štýl a to ako sa chopila témy. Daniela získala od stylistu sedem bodov. Eva, počas dňa si si skúšala niekoľko naozaj zaujímavých modelov, myslím si, že vo výsledku sme mohli byť svedkami zaujímavejšieho a krajšieho outfitu, ale ani to čo momentálne prišlo na mólo nie je v zásade zlé a preto odo mňa dostávaš šesť bodov,“ hodnotí Kočišík Evu.

Cenu stylistu získala Daniela, ktorá sa stala zároveň aj absolútnou víťazkou. Sledujte v pondelok ďalšie premiérove časti Nákupných maniačok o 15:05 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka