Tento týždeň sa stylista zameria na driek maniačok a na výber správnej podprsenky

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nový týždeň je pred nami a spolu s ním aj nové premiérové časti Nákupných maniačok. Tento týždeň bude dievčatá hodnotiť stylista Maroš Kočišík, ktorý sa bude zameriavať na driek maniačok a na výber správnej podprsenky. Maroš si totiž pre maniačky pripravil tému: Vysoký pás a od štvorice dievča chce, aby sa im podarilo vytvoriť prirodzenú ženskú líniu, ktorá bude pripomínať presýpacie hodiny.  Nohavice s vysokým pásom sú nielen moderné, ale  dokážu naozaj pomôcť dámskej postave zakryť rôzne nedostatky. Maniačky by mali ale dbať aj na správny výber veľkosti, aby im vysoký pás takýchto nohavíc nevytvoril zbytočné faldíky v oblasti brucha.

„Nohavice s vysokým pásom vyzerajú naozaj veľmi dobre a zaujímavo so zapravenou blúzkou. Ak ste majiteľkami užšieho pásu, môžete si dovoliť kombinovať ich napríklad aj s neónovými doplnkami a teda opaskami. Naopak, ak chcete nejakým spôsobom pás zakryť, odporúčam v oblasti opaskov siahať po farbách presne z takého istého materiálu ako sú aj nohavice, alebo potom v nejakých podobných odtieňoch.  Úlohou vysokého pásu je v prvom rade vytvoriť prirodzenú ženskú líniu. To znamená presýpacie hodiny, preto prosím naozaj klaďte veľký dôraz aj na výber podprsenky,“ vysvetľujte tohtotýždňovú tému stylista Maroš Kočišík.

Sledujte premiérové Nákupné maniačky dnes o 15:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka