Téma ako vyšitá na zimné obdobie: Maniačky vám predvedú, ako sa v zime obliecť teplo a trendy!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po príjemnom víkende sme si pre vás pripravili ďalšie premiérové Nákupné maniačky. V zimnom období by nemali v našich šatníkoch chýbať poriadne teplé veci. Aké zimné oblečenie je však trendy a zároveň aj poriadne zahreje? Tohtotýždňová štvorica dievčat spolu so stylistom Mariánom Hornyakom vám ponúknu niekoľko inšpirácií. Maniačky budú tento týždeň vrstviť oblečenie a siahať po skutočne teplých veciach, aby nezamrzli. Čaká ich téma: Je ti zima dievčatko?

„Je ti zima dievčatko? Všetky musíte odpovedať: A čo ti šije ty starý? Lebo budete naozaj zateplené, navrstvené, vaše outfity budú vystavané naozaj zo zimných materiálov. Či už siahnete po nejakých vlnených, alebo inak zateplených a budete mať podmienky hneď dve,“ vysvetľuje stylista nové zadanie. Aké podmienky si na dievčatá Hornyak pripravil a ako sa s nimi dievčatá popasujú, môžete sledovať už dnes na JOJke.

Nenechajte si ujsť Nákupné maniačky dnes o 15:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka