Štyri kolegyne z reštaurácie odštartujú premiérové Nákupné maniačky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po dlhšej časovej prestávke sme tu opäť s novými premiérovými časťami Nákupných maniačok. Sľúbili sme vám pestré novinky a práve nadišiel ten správny čas ich odštartovať. Tento týždeň sa vám predvedie štvorica kolegýň z reštaurácie, ktoré si to prišli do nákupnej šou poriadne užiť. „Je to tu všetko uložené, môžu sa v tom hrabať, ohovárať , kritizovať, ale ja im to potom spočítam, keď budú veľmi ostré,“ vysvetľuje a zároveň sa vyhráža prvá nákupná maniačka Jana. Jana má 26 rokov, študuje interiérový dizajn a pracuje ako manažérka reštaurácie.

Na dievčatá si posvieti stylista Maroš Kočišík, ktorý si pre ne vymyslel veľmi aktuálnu tému - Neopunk. Neopunk patril k trendom jesennej módy a návrhári z módnych miest ako sú Paríž, New York, Londýn či Miláno priniesli na trh množstvo zaujímavých kúskov. Tento štýl obliekania tvoria kožené bundy a nohavice, roztrhané džínsy, ktoré príjemne vyniknú s pásikavými či štrikovanými svetrami. Dievčatá sa téme veľmi potešili a ako sa s ňou popasujú, môžete sledovať už oddnes na JOJke.

Nenechajte si ujsť premiérové Nákupné maniačky dnes o 15:15 na JOJke!

Neváhajte a prihláste sa teraz prostredníctvom formulára do šou Nákupné maniačky a príďte sa zabaviť, nakúpiť si a zažiť tú pravú nákupnú horúčku! Stačí sa prihlásiť prostredníctvom formulára a do poznámky uviesť heslo štyri kamarátky a zároveň uviesť mená štvorice nákupných maniačok. Samozrejme, prihlasovať sa môžete aj samostatne, nielen vo štvorici.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka