Kočišík pozeral na vystresovaný nákup s údivom: Mariana, nezávidím nášmu štábu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Streda patrila mamine Mariane, ktorá je na materskej dovolenke. Jej šatník bol farebný a sama sa priznala, že má veľmi rada kvety. O každom svojom kúsku vedela rozprávať so záujmom a vyžívala sa v každom jednom outfite. Stylista jej nemal veľmi čo vytknúť, potom však prišlo nakupovanie. Zo začiatku vyzeralo všetko v poriadku, dokonca si skúšala naozaj veľmi pekné oblečenie, ktoré sa k téme „nomádsky chic“ hodilo. „Mariana tento čierny overal je podľa mňa dobrou voľbou. Trošku takou tiež nešťastnou k téme nomádsky chic, ja stále hovorím, že čierna farba je veľmi smutná, ale keď to skombinuješ s niečím pekným,...tak podľa mňa po tom, čo som videl v pondelok a utorok by z teba mohla byť celkom dobrá kočovníčka,“ ocenil výber Maroš.

Pod tlakom času však začala byť Mariana veľmi nervózna a odniesla si to nielen jej poradkyňa: „Netuším, kde sa presne berie táto tenzia nakupovacia. Nezávidím nášmu štábu,“ neskrýval svoje prekvapenie stylista. S takýmito nervami sa naozaj nakupovalo už ťažko a to sa nakoniec odzrkadlilo aj na výslednom outfite. Napriek tomu Maroš ocenil nápad dať košeľu na overal, ale nešťastný bol najmä výberom topánok a tašky, čo aj na záver zhodnotil so sklamaním v očiach: „Možno keby sa okolo toho dnešného nakupovania netočilo toľko hystérie, tak mala Mariana naozaj šancu vytvoriť niečo pekné, s čím by mohla zabodovať. Toto bude tak na pol ceste k niečomu, čo sa na nomádsky chic mohlo podobať.“

Vystresovanú a vyplašenú nákupnú maniačku Marianu nakoniec  jej súperky ohodnotili na 21 bodov, čo jej zaručilo zatiaľ druhé miesto. Poslednú súťažiacu a po nej aj finále si môžete pozrieť dnes v relácií Nákupné maniačky o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka