Stačí trochu kreativity a originálny outfit je na svete: Takto vyzerá Červená Čiapočka 21.storočia!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Utorok patril 28-ročnej Elizavete, ktorá sa v šou Nákupné maniačky už objavila druhýkrát. Prvýkrát ako poradkyňa a tento týždeň ako pravá maniačka. Líza išla na nákupy s menším stresom, nakoľko si nevedela predstaviť, akú rozprávkovú postavičku dokáže vykreovať v bežných obchodoch v nákupnom centre. Aj keď predstava vyzerala zo začiatku strašidelne, už v prvých obchodoch mala Elizaveta v hlave niekoľko rozprávkových postáv. Najprv chcela byť kráľovná, neskôr Snehulienka a nakoniec sa z nej stala Červená Čiapočka 21. storočia. Mariánovi sa tento nápad veľmi páčil a ocenil kreativitu maniačky, keď namiesto čiapky zvolila klobúk a namiesto košíka siahla po pletenom ruksaku.

„Áno, prosím, že to bolo takto pochopené, vyložené alebo sa snažíte to aspoň takto si vyložiť. Áno. My sa obliekame v 21. storočí, obliekame sa dnes do súčasnej módy. Nerobíme si karneval ani prehliadku historických kostýmov. Presne takto som si to predstavoval. Je to krásny príklad súčasného prvku, ten pletený vzor na tom ruksaku. Vôbec ruksak ako veľmi aktuálna záležitosť. Áno, ďakujem, ďakujem,“ hodnotí stylista Marián Hornyak Elizavetinu kreativitu.

Elizaveta dostala za svoj finálny outfit od súperiek dohromady 22 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka