Punková spodná bielizeň, výstredný účes, rozstrihané džínsy: Katka predviedla drsný punk!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Štyri kamarátky si užili svoj ďalší deň v Nákupných maniačkach. Katka si užila utorok nakupovaním s témou Neopunk, ktorá bola ako stvorená pre ňu, dievčatá spoločne prehrabávaním Katkinho šatníka, obliekaním si rôznych kúskov oblečenia a samozrejme fotením, ako im to nakázala pani domáca.

Tohtotýždňové dámy si užívajú svoje  účinkovanie v nákupnej šou a vyhlásili, že aj keď sú kamarátky, nebudú si  dávať body zadarmo. Naopak, budú voči sebe veľmi spravodlivé. Utorková maniačka Katka má 25 rokov a živý sa fotografovaním. Ako nákupnú poradkyňu si zobrala svoju šéfku, ktorá bola skutočne kreatívna. Na nákupy prišla rovno s nožnicami. Aj keď bola latka nastavená vďaka Jane vysoko, dámy si viedli dobre. Kočišík ocenil, že kreatívna poradkyňa myslela aj na punkovú spodnú bielizeň. „Vždy samozrejme apelujem na to, aby nákupné maniačky nepodceňovali ani výber spodného prádla. Dnes je to navyše ešte také povedzme punkové spodné prádlo, aj keď je otázne, či tá strieborná a ten jemný lesk je vyslovene odkazom na nejaký punk, ale som rád, že na to minimálne myslíme,“ komentuje zakúpenú spodnú bielizeň Kočišík.  Spomínané nožnice sa samozrejme využili a namiesto dlhých džínsov mala Katka nové mini kraťasy.

Katka

Zdroj: joj.sk

Za svoj finálny outfit dostala Katka od súperiek dohromady 25 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka