Nikolu zachránila len vizážistka: Martinka, si garantom toho, že získa aspoň pár bodov

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

20-ročná Nikola sa rozhodla prihlásiť do šou Nákupné maniačky tajne a prekvapiť tak svojich rodičov. Zo začiatku to skutočne vyzeralo na príjemné prekvapenie. V obchodnom centre to išlo dievčatám ako po masle a stylista Maroš Kočišík mal radosť, že Nikole sa podarilo nájsť  za tak krátku dobu až tri výborné outfity. Keď sa však maniačka zamilovala do košele, ktorá pripadala Marošovi ako z cirkusu a rozhodla sa vymeniť zakúpené nohavice, príjemná idylka z outfitu sa vytratila.  „Toto je práve pekné, čisté a jednoduché, veľmi ženské a zároveň aj elegantné, ale predpokladám, že sa my dvaja nezhodneme a ty sa predsa len pre cirkus rozhodneš,“ komentuje nákup Kočišík. Keď sa Nikola rozhodla kúpiť čižmy namiesto nízkych lesklých topánok, ktoré by sa dokonale hodili k outftitu, stylistu skonštatoval, že kombinácia riflí, blúzky a čižiem nie je nič moc. Situáciu zachránila podľa Kočišíka len vizážistka Martinka, ktoré opäť predviedla svoje šikovné ruky. Škoda len, že podľa stylistu je vizáž jediným pozitívom utorka. „Martina, musím ťa pochváliť. Vykonala si naozaj kus práce, vidím pozitívnu zmenu a si garantom toho, že aspoň odo mňa získa pár bodov,“ hovorí stylista.

Nikola získala za svoj finálny outfit  od súperiek dohromady 24 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka