Nákupné maniačky majú za sebou excelentný týždeň: Kočišíkovi je ľúto, že má len jednu cenu stylistu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Máme za sebou prvý premiérový týždeň so štvoricou kamarátok. Dievčatá majú radosť z tejto skúsenosti, pretože si mohli oddýchnuť od práce, vybláznili sa, vraj sa aj dobre najedli a vo finále len prosia o zhovievavosť štábu pri strihaní epizód, nakoľko viackrát pozabudli, že ich snímajú kamery. Stylista Maroš Kočišík je taktiež veľmi spokojný s týmto týždňom, v ktorom sa mali maniačky obliecť na tému Neopunk. Zadanie veľmi dobre zvládli a je mu dokonca ľúto, že cenu stylistu môže udeliť len jednej z nich. Poďme sa teda pozrieť na celkové hodnotenie.

V hodnotení dievčat sa na štvrtom mieste umiestnila Michaela. Miška priniesla podľa Kočišíka veľmi tmavý punkérsky outfit, v ktorom mu chýbali farby a preto dostala od neho štyri body. Na treťom mieste skončila Katka, ktorá nakupovala v utorok. „Osobne si myslím, že punkeri by nemuseli veľmi riešiť harmóniu farieb a preto kombinovať opasok spolu s kabelkou, možno aj nejakou potlačou na tričku nie je veľmi šťastné a preto dávam v utorok päť bodov,“ hovorí Kočišík. Na druhom mieste sa umiestnila Nina. Nina sa podľa stylistu so svojim outfitom príjemne vybláznila, páčili sa mu doplnky a kabelka, no vytkol jej, že keď vrstvíme vrchnú časť outfitu, odporúča vrstviť aj tú spodnú. V outfite mu chýbali roztrhané alebo farebné pančuchy. Nina dostala od stylistu osem bodov. Na prvom mieste sa umiestnila Jana. „Janka v pondelkovom outfite kombinovala tartan spolu s červenou farbou, navyše veľmi pekne vrstvila celý outfit. Použila kožu, použila tričko s potlačou. Nerobievam to často, nerobievam to v pondelok, ale pre mňa je to za deväť bodov,“ hodnotí Janku Kočišík.

Cenu stylistu získala Jana, ktorá sa stala zároveň aj absolútnou víťazkou. Sledujte v pondelok ďalšie časti Nákupných maniačok o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka