Nákupná maniačka Petra to už má za sebou: S outfitom nie som stotožnená!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Prvou nákupnou maniačkou, ktorá sa zhostila pondelkového nakupovania je študentka Petra. Maniačky sa medzi sebou poznajú a preto ju tipovali na športový typ, ale nakoniec zostali zaskočené, že v jej šatníku našli veľa elegantnejších kúskov, ako košielky a šaty. Téma na tento týždeň je „športový outfit“ na akýkoľvek druh športu, z čoho boli dievčatá veľmi nešťastné: „Sme sklamané, sme smutné. Čakali sme niečo elegantnejšie. Čakali sme niečo viac pre nás a budeme sa musieť prispôsobiť niečomu športovejšiemu.“

V súkromnom živote vraj energická Peťka mala počas nakupovania veľkú nechuť k téme, čo sa odzrkadlilo aj na jej outfite, s ktorým sa podľa Mariána málo vyhrala: „No pekná kompleta sa nám rysuje a tak, taká normálna prvoplánová kombinácia. Nevadí, nevadí. Začíname, ešte sa len rozbiehame. Žlté tenisky by to mohli celkom zachrániť a posunúť.“ Túto radu sčasti Petra aj vypočula a zakúpila si žltú tašku, ktorú zladila so sivo – žltými teniskami. Aj napriek tomu, že Marián veľké výhrady voči jej nákupu nemal, nebola maniačka spokojná. „Cítim sa super, ale aj tak som neni s tým outfitom stotožnená. Nepáči sa mi moc tá kombinácia žltej, ale tak na zvýraznenie si myslím, že môže byť,“ dodala pár sekúnd predtým, ako sa ukázala svojim súperkám. Tie jej outfit nakoniec ohodnotili na úctyhodných 27 bodov, takže Peťka nastavila latku vysoko.

Ako dopadnú ďalšia nakupujúca sa dozviete v ďalšej časti relácie Nákupné maniačka už dnes o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka