Nákupná maniačka Kristína sa nezaprie: Roztlieskavačka na zápase Spartaka Trnava!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Kristína pochádza z Trnavy a ako správna obyvateľka tohto mesta žije futbalom. Preto bol outfit na tému „športový outfit“ pre ňu jednoznačný. Stylista Marián bol týmto výberom nadšený a neskrýval svoju radosť ani na obrazovkách televízie: „ No haleluja, česť a sláva mesta Trnava, Bílych andelov je zchránená. Biela veľmi nepatrí do tohto týždňovej témy, ale pri tom drese by sa možno dalo s tým niečo vymyslieť a možno by som to nejakým spôsobom predýchal, ale sa veľmi teším. Futbal je presne tá téma  v tomto nákupnom centre so štadiónom. No čo iné, ako futbal riešiť?“ Aby Kristína vniesla do outfitu farby hľadala niečo žiarivé. A podarilo sa. Legíny, pre ktoré sa rozhodla boli plné farieb a biely dres krásne dopĺňali. „Aha, máme farby. Hurá, je to zachránené a legíny sme ešte tento týždeň nemali,“ ocenil Marián tento výber. Kika však ukázala aj svoju kreativitu a ako posledné si kúpila farby, ktorými biely dres poprskala. „Farieb sme tam dostali dosť, ale prečo by sme ešte nedali viacej? Minimálne oceňujem ten tvorivý záchvat,“ dodal na záver stylista.

Súperky boli zaskočené, ako Kristína žiarila farbami a tým si od nich vyslúžila úctyhodných 29 bodov, čo je skoro plný počet. Aký bude posledný nákup, sa dozviete dnes v Nákupných maniačkach o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka