Menej je niekedy viac: Podľa maniačok Lívia tému vystihla

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V stredu mala svoj deň 21-ročná študentka Lívia, ktorá sa rozhodla tému Škandinávska čistota poňať po svojom a to konkrétne modrou sukňou, metalickým topom a metalickými lodičkami. Ako prvé jej udreli do očí sukňa a metalický top. Maroš odporúčal v pondelok maniačkam, aby sa nebáli tejto farby, pretože k téme Škandinávska čistota sa pekne hodí. Stylista však neodporúčal Lívii kombinovať širokú sukňu so širokým tričkom, nakoľko to zbytočne pridáva na váhe. Lívia mala očividne iný názor, pretože tieto dva kúsky si napokon kúpila. Sukňu s topom  skombinovala s metalickými lodičkami, jemnými náušnicami a čiernou kabelkou. Nezabudla ani na kvalitnú spodnú bielizeň, ktorá zakryla drobné nedostatky. Lívia si stihla pokojne nakúpiť za dve hodiny, no neminula celý rozpočet. V obálke jej  zostalo 147 eur.

Súperkám sa páčil Líviin výber outfitu a ocenili, že nekupovala nasilu príliš veľa doplnkov. Dievčatá zhodnotili, že niekedy menej je viac a Lívia získala za svoj outfit dohromady  24 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka