Maroš má hlavu v smútku: Myslel som, že vás poteší, ak si kúpite veľkú tašku!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Včera nakupovala najstaršia súťažiaca tohto týždňa, Ivetka, ktorá si tému „nomádsky chic“ vysvetlila po svojom. Vekový rozdiel medzi ňou a ostatnými súperkami nevníma ako nevýhodu, pretože je komunikatívna a s dievčatami sa nemám problém porozprávať. Jej šatník bol pre stylistu veľkým bludiskom, keďže tam mala kúsky, ktoré sa veľmi nedali spolu skombinovať. So svojou poradkyňou mali predstavu, čo v obchodnom centre budú hľadať. Výsledok sa veľmi neodlišoval, ale Maroš bol z neho sklamaný. Rovnako ako Dajana, zvolila Ivetka ku svojmu outfitu kufrík, z ktorého bol stylista rovnako nešťastný: „Úprimne povedané, som prekvapený znova voľbou kufra. Ja som sa práve tešil, že téma, kde si dámy môžu kúpiť veľké objemné tašky a vychádzal som z toho, že väčšina žien má rado, keď si môže naozaj do tašky zmestiť pomaly aj polovicu manžela a dva nákupy z dvoch dní, tak sa potešíte a budete si kupovať práve takéto.“ Nehodil sa ani k outfitu a dokonca ani k téme. Pri posledných rýchlych nákupoch pravdepodobne Ivetke došlo, o čo Marošovi išlo a pochopila tému. Na to už však bolo neskoro, pretože nakúpila oblečenie, ktoré k téme „nomádsky chic“ nesedel, čo okomentoval stylista slovami: „Je trošku škoda, že to dochádza až v závere šou dnešnej súťažiacej. Ten klobúk je pekný, tá farebnosť toho klobúka a farebnosť tých topánok je práve to niečo, čo v tom nomádskom chicu mohlo hrať v tvojom prípade ten prím a keby sa objavilo tejto farby spolu s tou spomínanou terakotou alebo možno nejakou tou sýtejšou červenou trošku viacej, tak by to bol naozaj oveľa krajší outfit.“ 

Nohavice s výrazným vzorom, tmavé farby topu so strapcami a kabátiku už zachránil len klobúk s topánkami a od svojich súperiek získala 18 bodov. Nenechajte si ujsť ďalšiu časť relácie Nákupné maniačky dnes o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka