Maroš Kočišík zostal zaskočený z maniačky Beáty: Niečo tak zlé som už dlho nevidel!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V stredu sa pustila do nakupovania ďalšia súťažiaca Beáta, ktorá nerada púta pozornosť. Jej najobľúbenejšou farbou je čierna, ktorej sa bohužiaľ držala aj počas nákupov. Aj napriek tomu, že tento týždeň má v outfite prevládať žltá, Beáta to vyriešila jednou blúzkou, ktorú stylista zmietol pod čiernu zem: „Máme tu pravdepodobne highlight tohto týždňa, lebo ja som niečo tak zlé v tejto šou už dávno nevidel. Toto je veľmi nelichotivá kombinácia a skúsme ísť od toho preč.“ A práve túto „nelichotivú kombináciu“ si nakoniec Beáta kúpila. Nakoniec ešte zakryla košeľu koženou čiernou bundou, čo bolo pre Maroša už úplnou bodkou: „Vzhľadom na to, že témou tohto týždňa je vítanie slnka, ja si nie som celkom istý, čo momentálne týmto outfitom vítame. Možno ešte niekde na miestnom úrade v Orechovej Potôni predsedu vlády.“ To ešte netušil, že Beáta si zakúpi aj nepotrebný žltý dáždnik, aby aspoň trochu zostala v téme.

Súperky nemali pocit, že tému splnila, za čo ju aj skritizovali. Získala od nich len 15 bodov, čo je zatiaľ najmenej z tohto týždňa a pravdepodobne jej už ani Maroš nepomôže. Sledujte ďalšiu časť relácie Nákupné maniačky už dnes o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka