Marián Hornyak zostal zaskočený: Dievčatá, prestaňte si z nás robiť srandu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V utorok nakupovala študentka práva, 20-ročná Miriam, ktorá prezradila, že sa športu venuje aktívne a to konkrétne kickboxu. Keďže témou tohto týždňa je „športový outfit“, súperky ju preto tipovali, že sa oblečie práve na tento šport. Mia ich však prekvapila a zvolila úplne iný druh, ktorý dokonca vyfúkla svojej súperke. Na začiatku nakupovania mala Mia so svojou poradkyňou stres, ale po premyslení a pobehaní všetkých obchodov už mali jasno. Prvý kúsok hľadali buď šaty, alebo sukňu. V kabínke mala naozaj krásne kúsky, ktoré by sa veľmi hodili do témy tohto týždňa. Nakoniec si zvolila práve tú najhoršiu variantu sukne, čo zhodnotil aj stylista Marián Hornyak: „Ja neviem, že či si si v tej kabínke stihla odskočiť na ten tréning, ktorý si toľko skloňovala a na lade si padla na hlavu, ale ako na toto môžeš povedať, že to je dobré, nechápem. Pre mňa je to úplne mimo misu, na akúkoľvek variantu na tohto týždňovú tému.“ A aj napriek Miriaminej snahe pokračoval jej nákup zlým smerom. Po zakúpení topánok, ktoré sa dievčatá snažili zladiť s kabelkou zostal Marián v nemom úžase: „Kabelkou?! To som dobre počul? To ako si robíte srandu, však? Lebo na tohto týždňovú tému môžeme mať hocičo, len nie kabelku.“ Nakoniec sa stylista tešil aspoň z jedného športového kúsku, ktoré zakúpili, a to korčule na ľad.

Musíme však oceniť farebnosť a sviežosť Miriaminho outfitu, i keď stylista spokojný nebol kvôli slabému zvládnutiu témy. Súperky zase skritizovali najmä modré pančušky, ktoré sa im zdali už prehnané. Dokopy jej však dali 26 bodov. Ako dopadne nákup v stredu a aký šport si zvolí ďalšia maniačka, si pozrite dnes v relácii Nákupné maniačky o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka