Maniačky sú opäť nespokojné: Femme fatale vyčítajú odhalené brucho

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dve nákupné maniačky z tohto týždňa si už vyskúšali, aké to je nakupovať pod tlakom a v prítomnosti kamier. Utorková maniačka si dokonca v strese zabudla tradične pripiť so svojimi súperkami pred tým, ako vyrazila do obchodného centra. Adelu sprevádzala na nákupe jej sestra, ktorá bola pre maniačku zároveň aj morálnou podporou. Adelin outfit sa začal rodiť čiernym korzetom a čiernymi nohavicami. Stylista schvaľoval túto cestu outfitu, len mu pri čiernych kúskoch chýbala červené farba, ktorá bola podmienkou tohtotýždňovej témy. Sestry však na červenú farbu nezabudli a po zakúpení nohavíc a korzetu, sa začali obzerať už len po červených kúskoch oblečenia. Adela napokon oživila outfit červený kabátom, červenými čižmami a bodku mu dala červenou kabelkou.

Súperky vytkli Adele odhalené brucho a nie príliš vhodnú kabelku k takémuto outfitu. „Máš krásny kabátik, veľmi sa mi páči, aj tie čižmy sú super, ale menej by som odhalila brucho. Keď je ten kabátik akože taký zimný, aby to nebolo také zimné s letným,“ hovorí Laura. Adela získala od súperiek dohromady 22 bodov.

Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka