Maniačky strhli Eve body za vizáž: Vytkli jej, že vyzerá zbytočne o päť rokov staršie

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vo štvrtok nakupovala posledná súťažiaca 28-ročná Eva. Evička si zobrala na nákupy ako poradcu svojho brata, s ktorým však nebola veľmi zohratá a ich názory sa viackrát líšili. Napriek tomu, že prvú hodinu nemali ešte nič kúpené, veľmi rýchlo to dobehli a väčšiu časť zakúpeného oblečenia hodnotil Maroš Kočišík pozitívne. Ako prvé si Eva kúpila modré nohavice s vysokým pásom, ktoré stylista veľmi chválil. Nasledovala biela blúzka, zlaté doplnky a hnedé členkové čižmy. „Ja si týmto výberom nie som celkom istý. Mňa tie vysoké nohavice viacej zvádzajú smerom k nejakým lesklým lakovaným lodičkám. Tieto členkové čižmičky nie sú šťastnou voľbou, na druhej strane tie nohavice sú tak dlhé a na spodku tak široké, že ich pravdepodobne nebude vidieť,“ hodnotí výber čižiem Kočišík. V posledných minútach si stihla Eva kúpiť kožušinový kabát, ktorý Maroš ale už pochválil. Eva sa rozhodla svoj outfit oživiť výraznými perami a malými vlnkami. Vizážistka splnila maniačke toto prianie, no stalo sa jej osudným. „Budem súhlasiť s dievčatami, že buď make-up alebo účes ťa robia staršou. Si sexi úplne, strašne moc, ale zbytočne akoby si mala o päť rokov viac. Ale si nádherná,“ hovorí Daniela. Aj keď sa všetky súperky zhodli, že make-up Eve viac uškodil ako pomohol, na outfite jej nemali čo vytknúť. Napriek tomu jej všetky tri maniačky strhli body za vizáž.

Eva dostala od súperiek za svoj finálny outfit dohromady 25 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka