Maniačky nepochopili tému: Biela farba nemá so Škandinávskou čistotou vôbec nič spoločné!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Poslednou nákupnou maniačkou v tomto týždni bola študentka Klaudia, ktorú dievčatá pokladali za najväčšiu konkurenciu. Michaele sa najviac páčil Klaudiin jednoduchý štýl obliekania, to ako vie kombinovať čisté línie a nakoľko sa približuje jej šatník k tohtotýždňovej téme, pokladá Klaudiu za silnú súperku. Keď dorazila Klaudia do obchodného centra a začali jej plynúť dve hodiny, Kočišík si vôbec nemyslel, že posledná maniačka má v téme jasno. „Pokope máme takú bohatú ponuku severských vzorov a rôznych geometrických vzorov, že nechápem, prečo nesiahneme ani po jednom z nich. Siahame po nejakom XXXXXS kúsku, ktorý nám nebude zjavne ani dobrý,“ rozčuľuje sa stylista. Klaudiu nadchla predstava bieleho outfitu, ktorý by podľa nej dokonale spĺňal tohtotýždňovú tému a preto v prvej polovici nákupu siahala po samých bielych kúskoch oblečenia. „Veľmi mierne poviem, že tieto nohavice vôbec nie sú šťastné, ty máš peknú postavu, absolútne ťa deformujú. No a chcem len podotknúť, že biela farba nemá so škandinávskou čistotou vôbec nič spoločné,“ hovorí Kočišík. Keď sa Klaudia začala konečne pozerať aj po inej farbe ako po bielej a dokonca si zakúpila hnedé nohavice, viac potešiť stylistu nemohla. „Narazili sme na ďalšie nohavice, ktoré sú veľmi zaujímavé strihom aj farbou. Ja by som možno kombinoval nejaké naozaj pankáčske topánky a ak lodičky, tak teda obyčajné béžové a uvidíme, čo to urobí,“ komentuje zakúpené nohavice stylista. Čo to naozaj urobí, sa dozvieme už zajtra vo finále, keď Kočišík povie všetkým maniačkam, čo má na srdci a dozvieme sa aj finálne hodnotenie.

Klaudia dostala od súperiek za svoj finálny oufit dohromady 26 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka