Má módna blogerka v maniačkach zaručený úspech? Maroš zhodnotil jej úsilie kritickým okom

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dominika je tento týždeň najmladšou súťažiacou v Nákupných maniačkach. Okrem toho, že je študentkou má aj veľmi blízko k móde, keďže je módna blogerka. Súperky ju tipovali na šaty, pretože Dominika vyzerá na jemnejšiu slečnu. Tejto ich predstave aj zostala verná a dominantou svojho outfitu zvolila teda šaty v žltej farbe. Počas celého nákupu sa stylista tešil z jej výberu a kombinácií žltej s cyklamenovou. Marián pochválil šaty, lodičky aj kabelku. Jedinú výhradu mal voči náušniciam, ktoré sa mu zdali zbytočné: „Osobne by som výsledný outfit prežil aj bez kúska bižutérie. Ja si myslím, že v tomto prípade nie je vôbec potrebná. Odporúčam možno aj budúcim nákupným maniačkam, nielen v rámci šetrenia rozpočtu na môj honorár, ale všeobecne, skúste ponechať nejaké peniaze v obálke. Možno vám to garantuje o jeden alebo dva body navyše aj odo mňa alebo od Mariána Hornyaka.“ Ponaučenie z toho pre nás vyplýva, že niekedy netreba minúť všetky peniaze a bižutéria nie je vždy nutná.  

Dominika si od svojich súperiek vybojovala 24 bodov a zatiaľ je teda vo vedení. Uvidíme, čo prinesú ďalšie dve maniačky. Sledujte módnu reláciu Nákupné maniačky aj dnes o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka