Kočišík začal týždeň zostra: Musíš mať veľa Fx, ak si za každú skúšku kupuješ krajšiu vec

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Študentka Kamila odštartovala nový premiérový týždeň Nákupných maniačok. Na jej nákupy dozeral stylista Maroš Kočišík, ktorý si pripravil pre štvoricu dievčat tému: Vysoký pás. Pondelok sa nezačal podľa stylistu najpríkladnejšie a Kamilka si vypočula na svoj šatník, ale aj na nákup spŕšku kritiky. Keď sa študentka pochválila, že si po každej ťažkej skúške kúpi vždy čosi krajšie do šatníka, Kočišíkovi nedalo zareagovať. „Tak ak si za každú ťažkú skúšku kupuješ krajšiu vec, tak po zhliadnutí tvojho šatníka musím s poľutovaním konštatovať, že v tvojom indexe musí byť veľmi veľa Fx,“ hovorí stylista.  Inak tomu nebolo ani počas nákupov a Maroš ostro kritizoval pondelkový nákup. Keď si však počas vizáže Kamila uvedomila, že nevie akú tému dostala od stylistu, ten nepotreboval viac počuť. „Celý deň som netušil, v čom vlastne tkvie problém toho, že nevieme vystavať nejaký outfit k vysokému pásu, ale keď teraz po takej dlhej časti programu zisťujem, že naša nákupná maniačka vlastne vôbec nevie, aká je téma, tak sa tým naozaj veľa vysvetľuje,“ reaguje Kočišík.

Kamila dostala za svoj finálny outfit od súperiek dohromady 25 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka