Kočišík sa vytešuje z Lýdiinho návratu: Som rád, že si vypustila zo seba tigricu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tohtotýždňové maniačky neustále niečím prekvapujú. V stredu si 21-ročná Nina zavolala na pomoc ako poradkyňu Lýdiu, ktorú ste už mali možnosť vidieť účinkovať v šou Nákupné maniačky. Lýdii robil vtedy poradcu módny dizajnér Boris Hanečka a ich nákup bol, myslím, že môžem povedať: Bláznivý a nezabudnuteľný. Lýdia nesklamala ani tentokrát. „Lýdia, ja som rád, že si vypustila v uvodzovkách toho tigra zo seba alebo tigricu, pretože práve takáto panda kabelka, alebo ako ju mám nazvať, je k tomu punkovému outfitu, kde budeme mať modré vlasy, prúžky a topánky s nejakým obrovským srdiečkom to pravé orechové, ako sa hovorí po slovensky,“ hodnotí nákup Kočišík.  

Nina dala svojmu outfitu aj poriadnu bodku nakoniec. Rozhodla sa pre výraznú zmenu účesu a nechala si ostrihať nakrátko ofinu. Tento krok však vôbec neľutuje. „S outfitom som nakoniec spokojná teraz po účese, ktorý je úplne super. Odchádzala som z obchodu síce rozpačitá a nevedela som, ako to spolu vydá, ale už som kľudnejšia a idem sa predvádzať,“ vysvetľuje svoje dojmy Nina.

Nina dostala za svoj finálny outfit od súperiek dohromady 26 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka