Kočišík sa opäť pochováva: Na môj pohreb v rámci finále je to outfit ako stvorený

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ako prvá sa v tomto škandinávskom týždni vybrala na nákup 21-ročná študentka Michaela. Nakupovala v kombinácii čiernej a bielej, čo nášho stylistu  Maroša Kočišíka inšpirovalo k pohrebným myšlienkam.  „No na môj pohreb v rámci piatkového finále je to samozrejme outfit ako stvorený, ale opakujem znova, okolo Škandinávskej čistoty toto ani neutekalo,“ komentuje prvé dva zakúpené kúsky oblečenia Kočišík. Aj keď Maroš pochválil Miške čierne nohavice s vysokým pásom, nepáčila sa mu kombinácia čiernych nohavíc s čiernym rolákom. Nepotešil ho ani výber Miškiných tenisiek, ktoré radšej ani nekomentoval a záchranu  videl už len v kabelke. Študentka mu však nespravila radosť ani len s tou kabelkou. Piatkové finále bude skutočne zaujímavé, nakoľko Miškin outfit podľa stylistu okolo Škandinávskej čistoty ani neutekal a môžeme len tipovať, koľko bodov dostane pondelková maniačka od Kočišíka, ak vôbec nejaké body dostane...

Podľa súperiek bola však Miška nádherná, tému splnila, ale taktiež ako stylista jej vytkli veľa čiernej a tenisky, ktoré sa do outfitu nehodili. Michaela dostala za svoj finálny outfit od súperiek dohromady 25 bodov.

Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:10 na JOJke!


Ďakujeme za vaše názory

Fotka