Kamarátky si nedávajú pozor na ústa: Miška si môže dovoliť prenájom bytu vďaka týmto šortkám!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pestrý týždeň so štvoricou kamarátok sa blíži pomaly ku koncu. Dievčatá si užívajú spoločné účinkovanie v šou a nerobia si ťažkú hlavu z prítomných kamier. Vďaka tomu sme mali možnosť nahliadnuť do súkromia maniačok a sledovať aj trochu pikantnejšie hlášky. Vo štvrtok bodovala Jana so svojím podrezaným jazykom. „Upriamte pozornosť na zadný diel, Miška si môže dovoliť prenájom tohto bytu vďaka týmto šortkám,“ zabáva sa Jana na Miškin účet. Dúfajme, že Miška sa po pozretí epizódy taktiež zasmiala a s dievčatami je ešte stále kamarátka.

Zatiaľ, čo sa maniačky u pani domácej zabávali, Miška mala v obchodnom centre problém ustriehnuť čas a nájsť oblečenie podľa jej predstáv. Napriek tomu, že má Miška podľa Kočišíka postavičku ako lusk a schválil jej takmer každý vyskúšaný kúsok, maniačke sa takmer žiadny nepáčil. Štvrtá súťažiaca sa nenechala napokon zahanbiť pred svojimi súperkami a svoj dvojhodinový nákup úspešne zvládla. Jej outfit na tému neopunk pozostával z čiernych nohavíc, z body, z koženej bundy, výrazných topánok a zelených náušníc v tvare kríža.

Za svoj finálny outfit dostala Miška od svojich súperiek dohromady 24 bodov. Sledujte aj dnes premiérové Nákupné maniačky o 15:10 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka