Hornyak rozdáva extrémne nízke body: Cenu stylistu neudelil žiadnej maniačke!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Maniačky sa tento týždeň obliekali na tému femme fatale, ktorá mala pobalamutiť nejedného muža. Dievčatá mali predviesť na móle outfit s dominujúcou červenou farbou, ktorý vzbudí dojem osudovej a nezabudnuteľnej ženy.

Na štvrtom mieste sa v hodnotení dievčat umiestnila Laura, ktorá nakupovala ako prvá. Tému femme fatale – osudovej ženy v červenom sa snažila splniť jednoduchými červenými šatami, ktoré skombinovala s vysokými čižmami, klobúkom a podľa stylistu nie príliš šťastnou chlpatou vestou. Od Mariána dostala Laura dva body. Na treťom miesta sa umiestnila Beáta. „Beátka, naozaj femme fatale môže byť aj v čiernom, ale takto zadanie neznelo, aj keby som prižmúril všetky oči,  aj tie, ktoré nemám. Tak ma to až tak úplne nepresvedčilo. Dva body,“ hovorí Hornyak. Na druhom mieste sa umiestnila Barbora, ktorá vsadila na červené šaty a čierne lodičky. Od stylistu dostali tri body a  zhodnotil, že Barborku zachraňuje len vizáž. Na prvom mieste sa umiestnila Adela, ktorá vsadila na čierny korzet a čierne nohavice, ktoré skombinovala s červeným kabátom a s červenými čižmami. „Adela nám celý týždeň trochu posunula, trošku aj zdvihla tie hranice a priblížila sa nám k tej osudovej žene,  no nechcem to veľmi zakríknuť, ale je to za šesť bodov,“ hodnotí Hornyak Adelu.

Marián Hornyak sa rozhodol, že tento týždeň cenu stylistu maniačkam neodovzdá, nakoľko ani jeden z oufitov nebol ceny hodný. Absolútnou víťazkou sa stala Adela a my jej gratulujeme.

Sledujte v pondelok ďalšie premiérove časti Nákupných maniačok o 15:15 na JOJke!

 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka