Hornyak na pokraji zúfalstva: Chytám normálne nervy, nemôžem sa na toto pozerať

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Včera sme videli nakupovať 22-ročnú mamičku na materskej dovolenke Barboru. Od pondelka bola Barborka kritická voči súperkám a tie sa rozhodli jej to vrátiť aj s úrokmi. Šatník poriadne prevetrali a nešetrili kritikou. Kritický bol pri hodnotení šatníka aj stylista Marián Hornyak. „Ja neviem, či som z inej planéty, ale ako niekoho napadne si kúpiť na krst svojho dieťaťa čierne kožené šaty. Mne táto logická linka nefunguje,“ hovorí Marián.

Nákup vyzeral zo začiatku naozaj sľubne a stylistovi sa veľmi páčili jedny červené šaty, ktoré si Barborka skúšala. Maniačka však nebola z týchto šiat taká nadšená ako stylista a rozhodla sa pre úplne iný outfit. „Chytám normálne nervy, ja sa na toto nemôžem pozerať. Proste máme jeden absolútne čistý, nezásadný kus v podobe tej tuniky, okej. Dá sa s tým pracovať, kúpme si aspoň polmetrové náušnice, veľké, nejaké vykameňované, úplne nejaký masívny kus. Opasok? Dobre, keď ho tam veľmi chceme, skúsme ho tam dať. Dajme v tom prípade nejaký masívnejší, úplne stiahnutý, ktorý nám urobí štíhly driek, kľudne nech je aj čierny a dajme k tomu vysokánske čižme, úplne nad kolená, ktoré budú úplne brutálne,“ vysvetľuje Marián, ktorý by tieto slová najradšej adresoval Barbore pri nákupoch.

Súperky dali Barbore za jej finálny outfit 21 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:15 na JOJke.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka