Dobrá rada od stylistu: Na plese sa v krátkych šatách ani neukazujte!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Milena má 26 rokov, pochádza z Trnavy a obsluhuje na čerpacej stanici. „Mám to tam veľmi rada, lebo sme veselý kolektív a mám skvelú vedúcu,“ prezradila o svojej práci. Keď prešla k šatníku, nadšene sa pochválila šatami, ktoré rada nosí na ples. Nad nimi však stylista Marián Hornyak len krútil hlavou a dôvodom nebola čierna farba. „Na ples sa v žiadnom prípade nehodia takéto krátke šaty.“ Mariánovi však nie je úplne jednoduché vyhovieť. Keď prešla k prezentovaniu výberu jej najobľúbenejších kúskov – tielok. „To nám naozaj musíš ukázať všetky svoje tielka?“ skonštatoval tentoraz.

Témou týždňa, ktorú zvolil práve náš prísny stylista, je „Vyšperkuj outfit“ a z toho, čo nám Milena ukázala v šatníku, bolo veľmi ťažké vopred dedukovať, ako ju zvládne práve ona. Téma je pomerne voľná a prikázané sú len šperky, preto mohla popustiť uzdu svojej fantázii. V obchodoch stavila najprv na šaty, neskôr na „biznis outfit“, čo sa Mariánovi celkom pozdávalo: „Dalo by sa s tým narábať tak office-ovo, sofistikovanejšie.“ Napokon sa vrátila k šatám, dokonca ku krátkym. Od súperiek zinkasovala 22 bodov. Dnes pokračujeme, sledujte Nákupné maniačky o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka