Dajana si išla za svojím: Nemáš mať svoj štýl, máš mať štýl k téme!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pondelkové nakupovanie pripadlo na 24-ročnú Dajanu, ktorá obľubuje najmä rifle a rôzne vzory. Téma na tento týždeň je „nomádsky chic“ a maniačky z nej boli veľmi zaskočené, pretože nevedeli, ako sa na túto tému obliecť. Preto boli zvedavé na prvú nakupujúcu, ako sa s touto témou popasuje. Prvý kúsok skúšala šaty, ktoré sedeli do témy a preto sa stylista Maroš Kočišík tešil, že začiatok vyzerá sľubne. Nanešťastie sa Dajana rozhodla upustiť od nich a zvolila sukňu s topom. Ďalším nákupom už len ďalej sklamávala nášho stylistu: „Je trošku škoda, že sa hýbeš úplne iným smerom a je trošku škoda, že aj tieto čižmy si zavrhla.“ Dajana však stále mala pocit, že je v téme a so svojim nákupom bola spokojná. Vzala si k srdcu aj radu stylistu a hľadala kufor, do ktorého by sa zbalila, keby žije kočovným životom. „Hoci som v zadaní spomínal, že máte samozrejme možnosť kúpiť si aj kufor, tak zrovna tento je absolútne krokom vedľa. Ty by si si mala zaobstarať naozaj veľkú tašku,“ Maroš, bohužiaľ, neocenil ani toto.

Súperky boli o dosť zhovievavejšie ako stylista a Dajana od nich získala schopných 22 bodov. Ako dopadne nákup najstaršej súťažiacej v tomto týždni si pozrite dnes v relácii Nákupné maniačky o 14:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka