Beáta odignorovala tému: Namiesto červenej femme fatale prišla čierna!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Streda patrila nákupnej maniačke a podnikateľke Beáte. Nakupovala s dcérou, v pláne mala červený overal a hoci jeden taký skúšala a stylista jej ho odporúčal, pod vplyvom poradkyne sa rozhodla pre čierny. Tému sa následne pokúšala zachrániť červenými doplnkami. Červené doplnky však Beátku nezachránili a tému podľa stylistu nesplnila. "Obávam sa, že už žiadne šperky ani doplnky tú červenú nezachránia“ hovorí Hornyak.

Tohtotýždňové nákupné maniačky dostali od Mariána Hornyaka zadanie femme fatale. Štvorica dievčat má stylistovi na móle predviesť osudovú a nezabudnuteľnú ženu. V outfite má dominovať červená farba, ktorá je hlavnou podmienkou. Túto skutočnosť zobrala Beáta na ľahkú váhu a vypočula si od stylistu veľa kritiky. 

Za svoj finálny outfit dostala Beáta od súperiek dohromady 20 bodov. Sledujte premiérové Nákupné maniačky aj dnes o 15:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka