Adriane išli nákupy ako po masle: Takto sa správne kombinuje kožušina!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nákupné maniačky sú v plnom prúde. Tohtotýždňové dievčatá hodnotí stylista Marián Hornyak, ktorý si vymyslel pre ne tému: Je ti zima dievčatko? V pondelok odštartovala nákupnú horúčku 37-ročná podnikateľka Adriana, ktorá sa s témou popasovala veľmi dobre. V Mariánovom zadaní je dôležité splniť dve podmienky, ktorými sú kožušina a rozprávkový motív. V Adrianinom šatníku sme mali možnosť vidieť viacero pekných kožušinových kúskov, takže téma jej sadla ako uliata.

Napriek tomu, že Adriana mala pred nákupmi aj počas nákupov veľký stres, bola unavená, vyčerpaná a smädná, priznala, že to bola zábava. A nebola to len zábava, Adriane sa podarilo pekne skombinovať kožušinový outfit, ktorý počas nákupov chválil aj stylista. Finálny outfit pondelkovej nákupnej maniačky sa skladal z kožušinovej čiapky a z kožušinového kabátu, z kožených nohavíc, z roláku, z trička s rozprávkovou potlačou, z čižiem nad kolená, doplnený červenou kabelkou. Čo myslíte, splnila Adriana tohtotýždňové zadanie?

Adriana získala od súperiek za svoj finálny outfit dohromady 22 bodov. Sledujte aj dnes o 15:15 na JOJke premiérové Nákupné maniačky!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka